تیم شرکت نواندیشان

شرکت مهندسی و بازرگانی نواندیشان درسال 91 فعالیت خود را با جمعی از مهندسین عمران و مکانیک و برق آغاز نمود و با انجام پروژه های عمرانی گسترش یافت و هم اکنون این شرکت با داشتن جمعی از نیرو های متخصص دفتر اداری ،کارخانه و کارگاه ساخت در حال همکاری با شهرداری ها ، ارگان ها و شرکت های خصوصی است.

بخش های دپارتمان سازه شهری

سازه های شهری تنها قسمتی از گروه مهندسی و بازرگانی نواندیشان می باشد. دپارتمان سازه شهری نواندیشان به تنهایی به چند بخش برای مدیریت بهتر تقسیم می شود.

طراحی و محاسبه

تولید و ساخت

نصب و اجـرا

بخش طراحی و محاسبه:

در این بخش متخصصین سازه های شهری شرکت نواندیشان با توجه به موقعیت و شرایط ، بسته به نیازهای مشتری طرح های مختلفی که از نظر اجرا هزینه و امکانات متفاوت می باشند.
 را طراحی کرده و به کارفرما ارائه می دهند و پس از تایید نهایی و یا اعمال تغییرات توسط کارفرما ، طراحی نهایی شده و به قسمت تولید و ساخت تحویل داده می شود.

بخش تولید و ساخت:

در قسمت تولید و ساخت که در کارخانه شرکت نواندیشان انجام می شود، طرح نهایی طراحان در صورت مطابقت با کالا های انبار مستقیما تحویل بخش نصب و اجرا می شود و در صورتی که طرح توسط مشتری شخصی سازی شده باشد در پروسه ساخت قرار می گیرد. 
پروسه ساخت محصول بسته به تعداد و پیچیدگی ساخت مدت زمان آماده سازی مشخصی دارد که توسط تیم اداری با کارفرمایان هماهنگ می شود.

بخش نصب و اجرا:

شرکت نواندیشان با بهره گیری از نیرو های با تجربه و مجوز های لازم جهت نصب و اجرای محصولات از ارگان های مربوط همانند راهور شهرداری ها و … در ساعت و تاریخی که از قبل مشخص شده است به محل اجرا اعزام می شود و عملیات نصب را شروع می کنند. 
نیروی های متخصص نصب و اجرا در شرکت نواندیشان از بیمه های مسئولیت و حوادث بهره مند هستند و خود محصول نیز با توجه به نظر کارفرما در کل طول اجرای پروژه بیمه ی کامل می شود.