معرفی محصول : 

نيمكت پارکی و صندلی پارکی یکی از مهم ترین، ملموس ترین و پرکاربردترین المانهای مبلمان شهری است که علاوه بر زیبایی، جایگاهی جهت راحتی و آرام گرفتن افراد و شهروندان و استفاده بهینه از فضاهای باز، فضاهای سبز شهری و بوستانهاست.
قیمت نهایی تولید نيمكت پارکی و صندلی پارکی بسته به نوع طراحی، متریال به کاررفته و نوع ساخت محصول متنوع می باشد. 
اگر بخواهیم تولید نيمكت پارکی و صندلی پارکی را از نظر مواد اولیه به کار رفته، سبک تولید و قیمت، دسته بندی کنیم در سه دسته کلی نیمکت پارکی فلزی معمولی، نیمکت پارکی فلزی سی ان سی  و نیمکت پارکی چدنی تولید می شوند.

انواع نیمکت های پارکی

نیمکت های پارک فلزی:

نیمکت های پارکی فلزی معمولی بیشتر بر پایه لوله و ورق ساخته می شود که ساختار ساده تر و قیمت پایین تری نسبت به دو مدل دیگر دارد و زمان تولید آن هم به نسبت کمتر می باشد.
نیمکت های فلزی CNC دارای طراحی شکیل تری می باشد و در پروسه تولید آن معمولاً ورق ها با دستگاه های مجهز سی ان سی به مدلهای زیبایی برش شده و در نهایت مونتاژمی شوند. 
پروسه تولید و قیمت نیمکت های پارکی سی ان سی نسبت به نیمکت پارکی فلزی معمولی (لوله ای) کمی بیشتر است ولی خوب تفاوت را در شکل و کیفیت جنس کاملاً احساس خواهید کرد.

نیمکت های پارک چوبی:

نیمکت پارکی چوبی شکیل ترین مدل از نیمکت های پارکی است که از سنگ تولید می شود طراحی و شکل ظاهری آن از دو مدل قبلی بسیار شکیل تر است که معمولا با مخزن زباله چدنی ست می شود. 
با توجه به تنوع آب و هوایی مناطق مختلف کشورمان، گوناگونی سلایق و قدرت خرید افراد، طراحی نيمكت پارکی و صندلی پارکی دارای تنوع زیادی می باشد. 
لذا شرکت مهندسی نواندیشان نيمكت های فضای باز (صندلی های پارکی) خود را به گونه ای از لحاظ تنوع طرح، فرم و جنس تنظيم كرده است تا بتوان از آنها در تمامي نقاط ايران استفاده بهينه داشته باشد.

تصاویر محصول

نمونه پروژه های انجام شده

  • پروژه نیمکت های فضای باز مجموعه فرهنگی هنری اصفهان:

این پروژه که شامل 30 عدد نیمکت پارکی از نوع فلزی و سنگی بوده که ساخت و اجرا توسط شرکت نواندیشان انجام شده است.

نیمکت پارکی

مشاوره و ارتباط با بخش فروش

ارتباط با مسئول فروش محصول:
  • مهندس هادی گودرزی: 
    تلفن تماس : 03195013131 داخلی 4   –   09132005812                      ایمیل: sale@nhssazeh.ir

بخش های فروش