پروژه های نواندیشان هوشمند سپاهان

در دپارتمان سازه های شهری

ایستگاه اتوبوس

پروژه ساخت 20 دستگاه ایستگاه اتوبوس
کارفرما: شهرداری کاشان

ایستگاه های اتوبوس شهری کاشان که به سفارش شهرداری توسط شرکت نواندیشان ساخته و نصب شده است ، از نوع ایستگاه اتوبوس کامپوزیت است.
این ایستگاه ها با سقف شیشه ای نشکن ، صندلی های پلی اتیلن درجه یک و ورق های کامپوزیت آلومینیومی ساخته شده است و در 20 نقطه از شهر کاشان اجرا گردیده است.

پروژه ساخت و اجرای پایه تلویزیون شهری میدان بزرگمهر اصفهان
کارفرما: شهرداری اصفهان

این تلویزیون شهری در ابعاد 40 متر مربع و ارتفاع 6 متر اجرا گردیده است که سازه و پایه (پایه ی گرد) تماما در کارگاه شرکت نواندیشان ساخته شده است و در محل اجرا گردیده است. فوندایسون و محاسبات این سازه بصورت کامل توسط دپارتمان سازه شهری شرکت نواندیشان انجام گردیده است. نمای این تلویزیون شهری نمای کامپوزیت است.

پایه چراغ راهنمایی

پروژه ساخت و اجرای پایه های ترافیکی شهر کاشان
کارفرما : شهرداری کاشان

تعداد پنجاه پایه ترافیکی ، با طرح اولیه شهرداری کاشان ساخته شده توسط رنگ کوره و الکترواستاتیک رنگ آمیزی شده و به محل نصب فرستاده شده است. این پایه ها در ارتفاع 6 متر و مناسب نصب چراغ های راهنمایی و تابلو های کوچک راهنمایی می باشد.
سازه های vms

پروژه ساخت و اجرای پایه تابلو vms خیابان هزارجریب اصفهان
کارفرما: شهرداری اصفهان

تابلو vms تابلو هایی هستند که بصورت led روی اتوبان ها نصب می شود و راهنمای انتخاب مسیر راحت تر برای رانندگان است. تابلو ی vms خیابان هزارجریب اصفهان، بصورت دروازه ای اجرا شده است و دو پایه آن مجزا از بدنه ی اصلی نصب گردیده است. تمامی پروژه تابلو vms خیابان هزار جریب توسط شرکت نواندیشان ساخته و اجرا شده است.

پروژه ساخت و اجرای پایه تابلو vms خیابان کاوه
کارفرما : شهرداری اصفهان

این سازه برای تابلو های vms بصورت تک پایه ساخته شده است که 6 متر از سطح خیابان فاصله دارد و 9 متر طول سازه است.طراحی 9 متر طول سازه با احتساب وزن نمایشگر led بروی یک پایه بصورت ال کاملا توسط مهندسین شرکت نواندیشان انجام شده است.

پروژه ساخت و اجرای پایه تابلو vms خیابان ادیب اصفهان
کارفرما: شهرداری اصفهان

تابلو vms تابلو هایی هستند که بصورت led روی اتوبان ها نصب می شود و راهنمای انتخاب مسیر راحت تر برای رانندگان است. این سازه با 6 متر ارتفاع در ابعاد 6 در 1.5 ساخته و اجرا شده است.

پروژه ساخت و اجرای پایه تابلو vms میدان احمد آباد
کارفرما : شهرداری اصفهان

سازه برای تابلو های vms بصورت تک پایه ساخته شده است که 6 متر از سطح خیابان فاصله دارد و 9 متر طول سازه است.طراحی 9 متر طول سازه با احتساب وزن نمایشگر led بروی یک پایه بصورت ال کاملا توسط مهندسین شرکت نواندیشان انجام شده است.
پارکینگ دوچرخه

پروژه ساخت و نصب ایستگاه دوچرخه صنایع نفت مرکزی
کارفرما: صنایع نفت مرکزی (اراک)

ایستگاه دوچرخه فلزی برای نگه داری دوچرخه های پرسنل در محل صنعتی صنایع نفت نصب شده است که تا 30 دوچرخه ظرفیت دارد. متریال این ایستگاه اسکلت فلزی و پوشش پلی کربنات است که مقاوم در برابر آفتاب و شرایط جوی مختلف می باشد. 
طراحی ، ساخت و نصب این ایستگاه توسط دپارتمان سازه شهری شرکت نواندیشان انجام شده است.