ساخت سازه های شهری

شرکت نواندیشان هوشمند سپاهان در سال 1391 به صورت سهامی خاص تاسیس گردید و فعالیت های خود را در زمینه انجام پروژه های الکترونیک شروع نمود. این شرکت با تکیه بر دانش روز دنیا ، مدیریت نوین و پویا و استفاده از فن آوری روز توانست به سرعت رشد قابل ملاحضه ای در پروژه های دیگر فنی مهندسی (مکانیک، عمران،کامپیوتر ) و اجرای پروژه های به صورت EPC کسب نماید. شرکت نواندیشان بر پایه ارزش های سازمانی خود سعی در افزایش کیفیت پروژه ها و رضایت مشتریان داخل و خارج از کشور را دارد.

سازه های شهری

محصولات شرکت نواندیشان

برج نوری

پایه برج نور

برج نوری یا برج روشنایی نوعی از پایه های روشنایی بلند شهری است که جهت تامین روشنایی مناطق و محوطه های باز مورد استفاده قرار گرفته است.

تلویزیون شهری و پایه پرچم

تلویزیون شهری و پایه پرچم

شرکت نواندیشان سازنده تخصصی انواع تلویزیون های شهری و پایه و برج پرچم در ابعاد مختلف نیز توسط شرکت طراحی و اجرا میشود.

ایستگاه اتوبوس

ایستگاه اتوبوس

ایستگاه اتوبوس های مدرن امروزه به چند جای نشستن و یک سایبان محدود    نمی شوند بلکه از نظر زیباسازی شهری و امکانات بسیار متفاوت هستند.

تابلو راهنمای مسیر و ترافیکی

تابلو راهنمای مسیر و ترافیکی

تابلوهای راهنمای مسیر که قطعا با آنها آشنایی دارید از دو بخش سازه و تابلو تشکیل شده که بصورت تک پایه ، پایه ی ال شکل و دروازه ای ساخته میشود.

پایه چراغ پارکی

پایه چراغ پارکی

پایه چرغ های چمنی زیبایی محوطه های چمنی و باغچه ها را صد چندان می کند علی الخصوص در هنگام شب جلوه ویژه و بسیار زیبایی به آن می بخشد .

پایه چراغ روشنایی

پایه چراغ روشنایی

پایه چراغ خیابانی روشنایی نام پایه های روشنایی شهری است که جهت روشنایی مهابر شهری، خیابانها و اتوبانها مورد استفاده قرار میگیرد .

برخی از پروژه های ما

تلویزیون شهری

سازه تلویزیون شهری میدان بزرگمهر

سازه های vms

سازه های VMS شهرداری اصفهان

ایستگاه اتوبوس

ایستگاه اتوبوس شهر کاشان

پایه چراغ راهنمایی

پایه چراغ راهنمایی شهر کاشان

تیم شرکت نواندیشان

تیم شرکت نواندیشان متشکل از حرفه ای ترین و با تجربه ترین مهندسین رشته های عمران و مکانیک که در مدارج بالا در معتبر ترین دانشگاههای کشور تحصیل کرده و تجربه لازم برای اجرای پروژه های عظیم شهری را در این شرکت کسب نموده اند.
تیم تحلیل سازه و نرم افزار های طراحی نیز به سرعت معایب و نواقص طرح های موجود را به صفر نزدیک میکنند.

تیم شرکت نواندیشان

شرکت نواندیشان هوشمند سپاهان سازنده انواع سازه های شهری از قبیل پایه های تابلو های ترافیکی ، پایه چراغ های روشنایی ، ساخت سوله های صنعتی و کلیه سازه های مربوط به محیط شهری می باشد. دپارتمان سازه های شهری شرکت نواندیشان با اخذ مجوز های لازم همانند مجوز پیمانکاری شهرداری مجری پروژه های مختلف شهرداری می باشد.
ارتباط با ما
  • برای مشاوره ، استعلام و ثبت سفارش با همکاران ما در ارتباط باشید.
  • 031-95013131
  • 031-95013132
  • 0913999017
  • Info@nhssazeh.ir
  • اصفهان، منطقه صنعتی دولت آباد، شرکت نواندیشان