ساخت سازه های شهری

شرکت نواندیشان هوشمند سپاهان سازنده انواع سازه های شهری از قبیل پایه های تابلو های ترافیکی، پایه چراغ های روشنایی، ساخت سوله های صنعتی و کلیه سازه های مربوط به محیط شهری می باشد.

دپارتمان سازه های شهری شرکت نواندیشان با اخذ مجوز های لازم همانند مجوز پیمانکاری شهرداری مجری پروژه های مختلف شهرداری می باشد.


پـل عـابر پیـاده

پل های عابر پیاده بسته به عرض خیابان و یا بزرگراه ها تنوع ساخت زیادی داری که بصورت روباز و تونلی ساخته و اجرا می شوند.


ایـستگاه اتوبوس


ایستگاه اتوبوس های مدرن امروزه به چند جای نشستن و یک سایبان محدود    نمی شوند بلکه از نظر زیباسازی شهری و امکانات بسیار متفاوت هستند.

ایـستگاه دوچرخه

ایستگاههای دوچرخه محلی برای تحویل دوچرخه به شهروندان می باشد که در کشور در شهر های بزرگ مانند تهران ، اصفهان و مشهد استقبال قابل توجهی ازین طرح شده است.

بیلبورد و پایه پرچم

شرکت نواندیشان سازنده تخصصی انواع بیلبورد های ثابت و چرخان در ابعاد مختلف می باشد و پایه و برج پرچم در ابعاد مختلف نیز توسط شرکت طراحی و اجرا میشود.

تابلوی راهنمای مسیر

تابلوهای راهنمای مسیر که قطعا با آنها آشنایی دارید از دو بخش سازه و تابلو تشکیل شده که بصورت تک پایه ، پایه ی ال شکل و دروازه ای ساخنه میشود.تابلو ها نیز بصورت شبرنگ و عادی ساخته می شوند.

تابلوی علائم رانندگی

تابلوهای راهنمای مسیر که قطعا با آنها آشنایی دارید از دو بخش سازه و تابلو تشکیل شده که بصورت تک پایه ، پایه ی ال شکل و دروازه ای ساخنه میشود.تابلو ها نیز بصورت شبرنگ و عادی ساخته می شوند.

آلاچـیق

آلاچیق های پارکی و شهری ویژه مسافران از سازه های مقاوم تری نسبت به آلاچیق های شخصی و باغی برخوردار است.  آلاچیق ها با دسته بندی بتنی، فلزی و چوبی در شرکت نواندیشان ساخت و تولید میشود.

نیمکت پارکی

نیمکت های پارکی اکثرا با عرض استاندار 2 متر ساخته میشود اما این اندازه قابل سفارشی سازی است این نیمکت ها در دو مدل تمام فلزی و فلزی چوبی در شرکت نواندیشان تولید میشود.

(برخی از پروژه های ما)

تیم شرکت نواندیشان

تیم شرکت نواندیشان متشکل از حرفه ای ترین و با تجربه ترین مهندسین رشته های عمران و مکانیک که در مدارج بالا در معتبر ترین دانشگاههای کشور تحصیل کرده و تجربه لازم برای اجرای پروژه های عظیم شهری را در این شرکت کسب نموده اند.
تیم تحلیل سازه و نرم افزار های طراحی نیز به سرعت معایب و نواقص طرح های موجود را به صفر نزدیک میکنند.

شرکت نواندیشان

آدرس ما:

اصفهان، شهرک صنعتی دولت آباد

031-95013131

031-95013132

09130913094

Info@nhssazeh.ir